Статті

ТЕПЛОВАТА — сучасний теплоізоляційний матеріал

Матеріали, які ми виробляємо під торговою маркою Teplovata ™ (ТЕПЛОВАТА ™), виготовляються з природної, екологічно чистої неорганічної, сировини (гірських порід сімейства базальтів).

Продукція торгових марок ТЕПЛОВАТА володіє набором властивостей, якими відрізняється кращі зразки кам'яної вати. Це нове покоління мінераловатних ізоляційних матеріалів, які мають чудові експлуатаційні характеристики. Висока стійкість до зносу, деформації, значним температур (до 1000 градусів за Цельсієм), агресивних середовищ, а також низька теплопровідність, відмінне звукопоглинання і водонепроникність роблять їх практично ідеальним матеріалом для ізоляції обладнання та конструкцій промислових об'єктів і житла.

Крім цього, базальтовий утеплювач нешкідливий для навколишнього середовища і безпечний для здоров'я людини. Це дозволяє без сумнівів використовувати його там, де раніше застосовувалися менш ефективні види утеплювачів. Якісна звукоізоляція приміщень також може бути виконана за допомогою продукції бренду ТЕПЛОВАТА.