Продукція

ТЕПЛОВАТА — сучасний теплоізоляційний матеріал

що виробляє нами ізоляційний матеріал Teplovata ™ ( ТЕПЛОВАТА ™ ) виготовляється з природного екологічно чистого неорганічного сировини (гірських порід сімейства базальтів).

Продукція ТЕПЛОВАТА має низку властивостей, якими відзначаються кращі зразки кам'яної вати. це нове покоління мінераловатних ізоляційних матеріалів, які мають чудові експлуатаційні характеристики. Висока стійкість до зношування, деформації, значним температур (до 1000 градусів за Цельсієм), агресивних середовищ, а також низька теплопровідність, відмінне звукопоглинання і водонепроникність роблять їх практично ідеальним матеріалом для ізоляції обладнання та конструкцій промислових об'єктів і житла.

Крім цього, базальтовий утеплювач нешкідливий для навколишнього середовища і безпечний для здоров'я людини, що підтверджено висновками санітарно-епідеміологічних експертиз. Це дозволяє без сумнівів використовувати його там, де раніше застосовувалися менш ефективні види утеплювачів.

Пропоновані матеріали крім експлуатаційних достоїнств мають і інші конкурентні переваги. Наприклад, за вартістю теплуватим обходиться значно дешевше багатьох тепло- і звукоізоляційних матеріалів. Саме тому базальтовий утеплювач широко застосовується професіоналами будівельної галузі, а також незмінно користується попитом у приватних осіб, що займаються ремонтними роботами будинки.

Вся продукція теплуватим ™ має сертифікати відповідності, пожежної безпеки і санітарно-епідеміологічний висновок.