Застосування

Основна задача будь-якого утеплювача – забезпечення оптимальної температури всередині приміщення з мінімальним енергоспоживанням. дім повинен « тримати » тепло.

Правильний вибір утеплювача одна з головних задач при будівництві. Від цього залежить комфортність проживання. До питання теплоізоляції приміщень слід підходити з усією ступенем відповідальності: взимку утеплювач буде захищати від холоду, а влітку – від перегріву.

Якісний утеплювач повинен відповідати декільком вимогам, а саме: висока теплотехнічна ефективність, довговічність, пожежна безпека, хороша паропроникність і безпеку для здоров'я людей.

Оптимальними характеристиками відрізняється традиційний волокнистий утеплювач, він же теплуватим. Вона володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності, негорюча, легка, пружна, довговічна, при монтажі не вимагає спеціального кріплення і в ній не заводяться гризуни. Простіше кажучи, теплуватим – це екологічний і високоефективний матеріал.

Варто звернути увагу, що теплуватим – це не тільки утеплювач, але і в силу свого волокнистої будови не менше якісний звуковбирний матеріал.

Однак одного якісного матеріалу, на жаль, недостатньо. Для того, щоб взимку Ви не мерзли, а влітку не страждали від спеки, при будівництві будинку і укладанні утеплювача необхідно дотримуватися пропоновані рекомендації. Крім того, надзвичайно важливо повністю вирішити питання з утепленням на етапі зведення споруди, а не в ході подальшої експлуатації, тому що зміна утеплення будинки завдання вкрай дорога.