ПідлогиСучасні виробничі технології при виготовленні теплуватим дозволяють забезпечити незмінно високу якість волокна і відмінну геометрію готового виробу. це позитивно позначається на якості монтажу і дає можливість досягнення стійкого ізоляційного ефекту в утеплених і шумоізоліруемих приміщеннях.

Завантажити таблицю характеристик

Для підлог ми рекомендуємо наступні види ТЕПЛОВАТИ

Як правильно застосовувати ТЕПЛОВАТУ для підлог.  

Низька теплопровідність

Завдяки низькій теплопровідності повітря, замкненого в просторі між волокнами тепловати, изоляція наійно захистить Ваше помешкання зимою  від холоду, а в літку від спеки.

Висока вогнестійкість

Основною сировиною для виробництва тепловати є гірські породи базальтової групи, температура плавления яких біля 1400 °С.  Завдяки цьому тепловата не може горіть, видіділяючи дим, та, більш того, заважає розповсюдженню полум'я.

Звукоізоляція

Завдяки своїй волокнистій структурі, тепловата є відмінною перепоною на шляху розповсюдження звукових хвиль, чим суттєво збільшує шумоізоляцію та покращує звукопоглинаючі властивості конструкції.

Паропроникність та гідрофобність

Тепловата має высоку паропроникність, що сприяє відводу водяного пару та конденсату з приміщення в атмосферу. Негігроскопічна структура каменного волокна забеспечує відмінні водовідштовхувальні якості для цього матеріалу.

Хімічна стійкість

Тепловата має високу стійкість до впливу кислотних та лужних середовищ, масел та розчиників. Вона не вызыває коррозію контактуючих с нею металів. Основні властивості материалу зберігаються протягом десятків років.

Екологічна безпека

Тепловата повністю відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам та вимогам. Вона стійка до впливу грибків, мікроорганізмів, гризунів та комах.